Teslimat

 

*Özellikleri belirtilen ürünlerimiz en geç 3 gün içerisinde anlaşmalı kargo firması ile sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz adrese gönderimi sağlanmaktadır.

 

*Teslimat sırasında kargo paketinde hasar var ise kargo firması görevlisi nezaretinde paket açınız ve hasar olması durumunda hasar tespit tutanağı tutturunuz

 

*Kargo teslim süreci bölgesel farklılık gösterebilmektedir. 

 

*Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

 

*Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

Genel İade Ve Değişim Şartları

 

*İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
 

*İade ve Değişim İşlemlerinde Ürün Faturası ile Beraber Gönderilmelidir (Bütün Nüshaları ile birlikte). Faturasız herhangi bir işlem yapılmamaktadı

 

* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, ürün üzerindeki etiketleri sökülmüş, motosiklet üzerinde denenmiş, montajı yapılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 

* İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise, ürünü size teslim eden kargo şirketi ile geri gönderilmesi halinde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır."
 

* Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, lütfen ürün üzerinde kişiselleştirmek adına değişiklikler yaptırmayınız. Bunlar iade işlemini imkansız hale getirmektedir.
 

* Ürün tarafınıza ulaştığında kargo elemanı yanında ambalajını açarak ürünü kontrol etme hakkınız mevcuttur. Kargodan kaynaklı hasarlar kargo firmasının hasar tespit tutanağına yazdırılmalıdır.

 

İade İşlemleri
 

* Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün yetkili servisine ya da ithalatçı firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 7 ile 14 gün arasında değişmektedir. İade işleminde, alışveriş tutarı, kargo ücreti düşülerek (salt satın alınan ürünün bedeli) ödenir.
 

* İade işleminiz yapıldığı takdirde bu alışverişten kaynaklı almış olduğunuz hediye çeki ve hediye puanlarınızın tamamı hesabınızdan düşülecektir."
 

* Fiziki mağazadan kart ile satın alınan ürünlerin tutarının karta iadesi (ancak ürünün kullanılmamış, etiketlerinin sökülmemiş ve montajının yapılmamış olması durumunda mümkündür) sadece iade işlemi aynı gün içinde ise yapılabilmektedir.

 

Not: Ürün Teslim alınıp takibindeki 12 saatten sonra firmamızı arayarak üründe hata, çizik, ezik, kırık, hasar gibi sorunlar asla kabul edilmeyecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR